Jdi na obsah Jdi na menu

Zasloužená výhra jedenácti statečných

18. 10. 2009

V devátém kole zavítali hudličtí hráči na krtkem zdevastované hřiště v Srbsku, po jehož řádění místní činovníci dávali hrací plochu dohromady ještě těsně před začátkem utkání. I po všech udělených trestech, zraněních a duševních indispozicích některých hráčů nakonec nastoupilo do zápasu jedenáct hráčů včetně zraněného K. Svobody, který ale na trávníku vydržel jen 70 minut.

Hned po začátku zápasu se hosté začali dostávat do šancí, které ale nedokázali proměnit ve vedoucí gól. Většinou akce skončila nemastnou neslanou střelou, se kterou neměl domácí  (ne)brankář problémy. Ke slovu se po neproměněných šancích Hudlic dostali i domácí, ale útočník Srbska netrefil ve vyložené šanci branku. K velmi kuriózní situaci došlo v okamžiku, kdy vzal Křivohlavý na půlce míč a naprosto sám postupoval přes několik protihráčů až k domácí brance. Byl ale zřejmě moc rychlý, předběhl se a poslal si sám míč do postavení mimo hru J Jinak snad vysvětlit písknutý ofsajd ani nejde. Naštěstí tato situace jmenovaného hráče neznechutila a o pár minut později vstřelil úvodní gól zápasu. Po chvíli a po obrovské hrubce obrany domácích vstřelil druhou branku Hudlic Lhotka, když doklepával do prázdné branky míč, který propadl přes tři protihráče. Do konce prvního poločasu si hosté náskok pohlídali a tak mohli jít do kabin s nadějným výsledkem.

Chvilku po návratu z kabin vstřelil po pěkném centru Lhotky branku Svoboda a o výsledku zápasu nebylo pochyb, i když domácí po chvíli snížili opět na rozdíl dvou gólů. Výsledek mohli hudličtí ještě zvýraznit, ale opět neproměňovali ani ty největší šance a nebo jejich snahu zastavil pomezní rozhodčí. Po odstoupení Svobody začaly Hudlice více bránit a dovolily domácím už jen jednu velkou šanci, takže se skóre neměnilo a ne moc pohledný zápas mohl být ukončen za stavu 1:3.

Srbsko - SK HUDLICE  1 : 3   (0:2)

Góly Hudlic:  31. Křivohlavý, 38. Lhotka, 47. Svoboda K.

Rozhodčí: Deraj

SK HUDLICE: Sklenář – Kočí, Havlíček, Urban, Stuna  – Dvořák, Křivohlavý, Hubka R. st, Lhotka – Svoboda K.,  Hubka J.