Jdi na obsah Jdi na menu

Tříbodová tečka za sezonou

22. 6. 2009

K poslednímu zápasu sezony se hudličtí hráči vydali do nedalekého Nižbora, kde měli změřit síly s místním "B" mužstvem. Vzhledem k tomu, že o nic nešlo si mohli trenéři dovolit i experimentovat se sestavami svých týmů.

Lépe vyšel začátek utkání domácímu mužstvu, které se dostalo relativně brzo do vedení. Za povedenou střelou k tyči z velkého vápna se brankář Hudlic jen ohlédl. Vedení ale domácím dlouho nevydrželo, protože za pár minut srovnával střelou pod břevno z 18 metrů Havlíček. Hudlice se dále dostávaly do příležitostí a díky své aktvitě se dostaly i brzy do vedení. Svoboda pěkně vysunul Hubku J. za obranu domácích a ten svou šanci s přehledem proměnil. Třetí gól pak přidal sám Svoboda, ke kterému se před prázdnou bránu odrazila od břevna střela Sedláka.

Na začátku druhého poločasu opět dopravil míč do sítě hráč Hudlic. Bohužel se stav neměnil na 1:4, ale na 2:3 protože Sedlák dopravil Sklenářem vyražený míč do vlastní brány. Hudlice to ale nepoložilo, začaly se opět dostávat do velkých šancí. Ty ale končily buď mimo bránu nebo je pochytal střídající domácí brankář. Ke konci již byla hra velmi rozháraná a když ani Nižbor neproměnil své tutové šance, skončilo utkání výhrou Hudlic.

SK Nižbor B - SK HUDLICE    2 : 3  (1:3)

Branky Hudlic: 17. Havlíček, 26. Svoboda, 38. Hubka J.

SK HUDLICE: Sklenář V. - Kočí, Sedlák, Klekner, Vostárek - Lhotka, Havlíček (62. Hubka R. st.), Průša, Kasseckert (46. Kilberger)  - Svoboda, Hubka J.