Jdi na obsah Jdi na menu

Tragický začátek zápasu

13. 4. 2009

V neděli se v Hudlicích dle papírových předpokladů schylovalo k vyrovnanému souboji o to, který z týmů si zvýší naději na možný postup do vyšší soutěže. Na hřišti se bohužel dělo něco, co nikdo nečekal... Tetínští hráči se mnohem lépe (i více) pohybovali a hudličtí, kteří nezachytili nástup soupeře jen koukali, kdo je na hřišti pánem. Než se domácí stačili rozkoukat a zjistit že jsou na hřišti, prohrávali po deseti minutách hrozivých 3:0.  Poté se hra trochu vyrovnala, ale šance si opět více vypracovávali hosté. Jiskřičku naděje přesto pro Hudlice vykřesal svým zřejmě životním gólem Klekner, když po odvráceném  rohu napálil z uctivé vzdálenosti míč, který doplachtil za hostujícího gólmana. Po tomto snížení ale skoro vzápětí tetínští vrátili soupeře na zem, když před koncem poločasu zvýšili na 1:4.

Do druhého poločasu trenér Jirota přeházel sestavu a poté se začal hrát vyrovnaný zápas. Ke cti domácích hráčů patří dodat, že se snažili i za nepříznivého stavu něco s utkáním udělat. Výsledkem snahy byl ale pouze jeden gól v soupeřově síti, když Svoboda hlavou zavěsil po hezkém centru Hubky st.

Na závěr opět jedno smutné konstatování:  trenérovi domácích bylo opět k dispozici pouze 11 zdravých hráčů! Takhle to dál asi nepůjde ...

HUDLICE - Tetín  2 : 4

Branky za domácí : 37´  Klekner, 81´  Svoboda

HUDLICE: Sklenář- Kočí , Havlíček, Sedlák, Urban - Průša, Hubka R. st., Hubka J.,Klekner - Svoboda, Lhotka

Rozhodčí: Hájek