Jdi na obsah Jdi na menu

Těsná výhra po rozpačitém výkonu

6. 4. 2010

K prvnímu domácímu zápasu jarní části soutěže nastoupili hudličtí hráči proti Cembritu Beroun. Oproti minulému zápasu se žádný ze zraněných hráčů neuzdravil,  a tak trenér postavil velmi podobnou sestavu jako v Jáchymově.

Již na začátku zápasu bylo jasné, že pro přítomné diváky nebude tento zápas pastvou pro oči, ale spíše devadesátiminutovým utpením, při kterém si jejich oči odpočinou nejvíce o přestávce pohledem na párek či pivo. Hráčům obou týmů se nedařila jakákoli výraznější kombinace a velkým problémem byla pro hráče i přesná přihrávka na 3 metry. První fotbalovou akci, která mohla skončit gólem předvedli hosté, ale pěkná hlavička Kliera po trestném kopu skončila ke štěstí domácích na břevně a odtud se odrazila půl metru před brankovou čáru. Podobná situace se opakovala po chvíli i na druhé straně, ale ta již gólem skončila. Svoboda zhruba ze značky pokutového kopu tečoval hlavou míč směrem na bránu a od břevna se tentokráte po podcenění hostujícím brankářem odrazil míč pár decimetrů za čáru. Do konce poločasu stojí ještě za zmínku šance hudlického Havlíčka, který ale svůj únik zbrkle zakončil nepřesnou střelou, a tak zůstal poločasový stav 1:0 pro Hudlice.

Po přestávce se pokračovalo ve fotbale plném nepřesností, ale nebezpečnějšími se postupem času stávali hráči Cembritu, kteří dostali domácí pod tlak. Jejich šance ale buď vychytal brankář Sklenář, nebo byly trestuhodně zahazovány berounskými útočníky. Protože ani Hudlice již góla nepřidaly, skončilo podprůměrné utkání šťastným vítězstvím domácích.

SK HUDLICE - SK Cembrit Beroun    1 : 0   (1:0)

Rozhodčí: Ryska

Góly: 28. Svoboda

SK HUDLICE: Sklenář  – Kočí, Bergman,  Dvořák (72. Urban), Stuna – Pagač, Křivohlavý, Havlíček, Lhotka (65. Hubka R. st.)–   Svoboda K., Klekner (46. Hubka R.)