Jdi na obsah Jdi na menu

Špatný výkon v Lužcích

7. 6. 2009

Předposlední venkovní zápas Hudlic této sezóny se odehrál  v "oblíbených" Lužcích. Začátek zápasu vyšel hostům nad očekávání. Průša vysunul Svobodu a ten již ve třetí minutě poslal Hudlice do vedení. Po úvodním gólu Hudlice ještě chvíli pokračovaly v dobré hře, ale postupem času se domácí začali probouzet a bylo zle. Vyrovnání přišlo po standardní situaci, když se domácímu hráči povedlo z dvaceti metrů přestřelit zeď. Do poločasu mohlo být ještě hůře, ale hudlický brankář Sklenář nařízený pokutový kop lapil.

Po začátku druhé půle se opět domácí tlačili do útoku, což jim přineslo vedoucí gól po sporné situaci. Celý zápas stěží chodící rozhodčí Pos pískal, co pomezní zamává, jen jednou udělal výjimku. To když hudlický pomezní Sklenička signalitoval ofsajd, byl ignorován a domácí se dostali do vedení. Po tomto gólu se Hudlice marně snažily dostat do útoku, ale jediným efektem byla otevřenější obrana,  než na začátku utkání. Právě do rozhozené obrany se dostali domácí a zvýšili na 3:1. Ač to dle průběhu hry nevypadalo, podařilo se hudlickým hráčům ještě pár minut před koncem snížit na rozdíl jediného gólu. Na půlce převzal míč Kočí, který jako by se nemohl koukat na počínání svých spoluhráčů před sebou a z dobrých 35 metrů překonal výstavní střelou domácího brankáře. To bylo bohužel vše,  další šance na vyrovnání již nepřišla.