Jdi na obsah Jdi na menu

Prohra s jarním suverénem soutěže

10. 5. 2010

Další prověrkou hudlických fotbalistů  bylo  nedělní utkání s rezervou Loděnic. Toto mužstvo v jarní části nejenže neztratilo ani bod, ale nedostalo dokonce ani jediný gól. Toho si byli hudličtí dobře vědomi, a tak do Loděnic přijeli s defenzivnější taktikou a cílem pokusit se o bod, který  by byl považován za úspěch.  Do zápasu nastoupil letos poprvé mezi tyčemi jako jednička P. Zíma a rozhodně svým výkonem nezklamal.

Po začátku zápasu se hrál vyrovnaný fotbal s náznaky šancí na obou stranách. Postupem času začali získávat herní převahu domácí fotbalisté, ale vsítit gól se jim během úvodních 45 minut nepodařilo, a tak šli hráči do kabin za nerozhodnutého stavu 0:0, se kterým byli spokojeni spíše hudličtí fotbalisté.

Ve druhém poločasu  měli domácí opět územní převahu a Hudlice spoléhaly na brejky, které ale velké nebezpečí pro loděnickou branku nepředstavovaly.  Postupem času začaly bránícím  hudlickým hráčům docházet síly a soupeř toho dokázal gólově  využít,  když rychlonohý loděnický útočník přesprintoval Urbana a sám před Zímou i přes mírné zaváhání otevřel skóre zápasu.  Radost loděnických hráčů ale netrvala dlouho, protože po centru neúnavného Křivohlavého si domácí brankář k překvapení všech srazil míč do vlastní branky a „vyrovnal“ tím tak na 1:1. K další změně skóre došlo po proměněném pokutovém kopu loděnickým hráčem, který byl nařízen za faul Kočího – 2:1. Loděnice poté přidaly ještě další gól a o výsledku se zdálo být rozhodnuto. To by ale nesměl utéci Pagač a umístěnou střelou pod břevno zkorigovat stav na 3:2, což dávalo do posledních minut přece jen hudlickým malou naději. Snaha o srovnání byla velká, ale několik zajímavě se rodících šancí pokazila špatná přihrávka. Za zápas zaslouží pochvalu bojovníci Křivohlavý s Pagačem a již zmiňovaný brankář Zíma.

AFK Loděnice B - SK HUDLICE   3 : 2   (0:0)

Rozhodčí: Marek

Góly: 73. Křivohlavý, 83. Pagač

SK HUDLICE: Zíma – Kočí, Havlíček (18. Bergman), Urban (74. Sklenář T.), Dvořák - Pagač, Křivohlavý, Jarolímek, Olšiak -  Lhotka, Hubka J. (81. Klekner)