Jdi na obsah Jdi na menu

Očekávaná výhra na kublovském pažitu

24. 5. 2009

Očekávaná výhra na kublovském "pažitu"

V  prosluněném nedělním dopoledni se v Kublově odehrál další zápas naší skupiny. Mužstvo domácích se krčí na posledním místě tabulky, a proto si hudlická parta patnácti (!) hráčů jela pro výhru, i když veděla, že na zdejším hřišti (?) to nebude nic jednoduchého. Pokud Vás jako čtenáře udivuje počet hráčů, je to i tím, že "comeback"  si v Kublově odbyli Kilberger a Jarolímek.

První poločas začal po prvotním oťukávání šancí Hudlic, ale J. Hubka svou šanci neproměnil. Jako další se za chvíli před brankou soupeře ocitl ve výhodné pozici Svoboda, který již nezaváhal - 0:1. Po tomto gólu se hra vyrovnala a začali se osmělovat i domácí. Hra byla plná osobních soubojů  a probíhala většinou mezi šestnáctkami. Od hudlického gólu se hezkými fotbalovými akcemi šetřilo, až najednou z ničeho nic přišel pěkný centr domácích, který kublovský útočník hlavou přetavil ve vyrovnávající gól. Za stavu 1:1 i první poločas skončil.

Po změně stran se začala hudlicím na velmi nerovném hřišti konečně občas dařit i kombinace, což znamenalo nebezpečí pro domácí branku. Když zmíněná kombinace ke gólu nevedla, zkusil to nikým neatakovaný Kilberger udělat dle hesla "když nevíš co s balonem, vystřel". Hráč Hudlic skutečně před velkým vápnem vystřelil a míč zapadl do brány velmi nejistému domácímu brankáři. Po chvíli ještě přehodil gólmana Olšiak a bylo rozhodnuto. Nutno poznamenat, že domáci nedali hudlickým nic zadarmo a všechny souboje se dohrávali na hranici.

Kublov - HUDLICE   1 : 3  (1:1)

Branky hostů: 20. Svoboda, 59. Kilberger, 72. Olšiak

SK HUDLICE: Sklenář - Kočí, Havlíček, Sedlák , Urban (50. Jarolímek) - Lhotka, Průša , Olšiak, Kilberger (65. Kasseckert) Hubka J., Svoboda (81. Klekner)

Rozhodčí: Špicl