Jdi na obsah Jdi na menu

Nečekaně jednoduchá výhra v derby se Svatou

8. 6. 2010

Předposledním soupeřem na domácím hřišti v této sezóně byl hudlickým hráčům tým Svaté, se kterým se hrají skoro vždy vyhecované zápasy.  Domácí do zápasu překvapivě nenastoupili se střelcem Svobodou, který začínal zápas na lavičce, ale s Kleknerem, který v útoku svou bojovností rozhodně nezklamal.

Hned po začátku utkání si doběhl za obránce na  dlouhý nákop brankáře Sklenáře J. Hubka, kterého zastavili hostující obránci v pokutovém území jen za cenu faulu a kopala se penalta. Tu proměnil s přehledem sám postižený a poslal Hudlice do vedení 1:0. Zanedlouho opět po výkopu od brány pustil chytře J. Hubka míč mezi nohama na Kleknera, který přihrál Křivohlavému a ten tváří v tvář brankáři nezaváhal – 2:0. Po pár minutách Klekner vybojoval na obránci u postranní čáry míč, posunul ho na rozběhnutého Pagače, který nahrál J. Hubkovi před prázdnou bránu – 3:0. Čtvrtý gól domácích padl po centru Lhotky, když se míč dostal k J. Hubkovi, který vystřelil sice do brankáře, ale následnou dorážku si hráč Svaté srazil do vlastní branky – 4:0. Všechny uvedené góly padly během 25 minut a bylo jasné, že je o vítězi zápasu rozhodnuto.  Pod tímto dojmem zřejmě domácí trochu polevili a hosté ze Svaté vyrovnali hru, ale na poločasovém výsledku se  již nic neměnilo.

Druhý poločas již nezačal takovým náporem jako první  a i do té chvíle neškodní hráči Svaté se začali dostávat do náznaků šancí. Gól však daly opět Hudlice, když se po pasu z půlky hřiště prosadil mezi dvěma obránci Pagač a obstřelil brankáře - 5:0. Na 6:0 zvyšoval po samostatné akci Olšiak, který po úniku ze strany prostřelil brankáře.  Domácímu gólmanovi se nakonec také čisté konto udržet nepodařilo, protože po nepřehledné situaci, kdy za jeho zády zazvonila tyč, dopravil hostující  hráč odražený míč do prázdné branky.

P.S.

Jako střídající hráč se na hřišti  mihl i fotbalista s neuvěřitelnou střeleckou potencí  - P. Zíma. Soupeř o jeho schopnostech  a pověsti zřejmě věděl a nechtěl dopustit ještě větší debakl, a tak jsme tohoto šutéra viděli bohužel  po pár minutách pobytu na hřišti zraněného odcházet ze hřiště.. :)

SK HUDLICE - FK Svatá    6 : 1   (4:0)

Rozhodčí: Muller

Góly: 2. + 18. J. Hubka, 7. Křivohlavý, 25. vlastní, 65. Pagač, 82. Olšiak

SK HUDLICE: Sklenář  – Kočí, Urban, Stuna, Sklenář – Pagač (80. Zíma), Křivohlavý, Jarolímek, Lhotka (70. Olšiak) - Hubka J., Klekner (46. Svoboda)