Jdi na obsah Jdi na menu

Návrat T. Sklenáře přinesl bod

19. 4. 2010

V dalším kole soutěže do Hudlic zavítal celek Karlštejna, který na podzim hudlickým uštědřil dosavadní nejvyšší porážku v soutěži. Před začátkem utkání se trenérovi omluvili hned tři hráči s tím, že mají horečku. Naproti tomu ale mohli hudličtí počítat s účastí T. Sklenáře, který nastoupil do mistrovského utkání po  pauze způsobené   dlouhodobým zraněním. Na utkání byl jako rozhodčí nominován p. Sekerka, se kterým nemají domácí po podzimu ty nejlepší zkušenosti a opět se během zápasu potvrdilo, že tento rozhodčí jde naprosto svěřepě proti heslu „Dobrý rozhodčí není na hřišti vidět“.

Hned po úvodním hvizdu a zbytečné ztrátě míče na polovině hřiště měli šanci hostující hráči, ale špatné zakončení z hranice velkého vápna bez problému pokryl brankář Sklenář. Hudlice odpověděly šancí Pagače, ale jeho střela z úhlu brankou neskončila. Další šance v režii  Karlštejna již gólem skončila a to i přes pomezním rozhodčím avizovaný ofsajd karlštejnského hráče. Jediný kdo ofsajd neviděl a nedbal na signalizaci pomezního  byl rozhodčí Sekerka, který si tímto opět dokázal jaký je frajer a kabrňák. Po tomto gólu se hudličtí těžce dostávali do tempa a po několika minelách v obranných řadách domácích mohli jít  hosté do výraznějšího vedení, ale nedokázali trefit ani prázdnou branku … Přesto mohlo být do poločasu srovnáno, když ve slibné šanci zakončil pěknou akci Jarolímek pouze slabou střelou doprostřed branky.

Zhruba po 15 minutách druhého poločasu  byl vyloučen hostující hráč za faul na Křivohlavého. Drtivá většina rozhodčích by za tento zákrok vytáhla žlutou katu, ale p. Sekerka hráče rovnou vyloučil, a tak se mu povedlo „naštvat“ i hráče hostujícího týmu.  Vyloučením se domácí dostali více do hry, ale Karlštejn dále hrozil z brejkových situací, na které má ideální hráče. Několikrát musel v nebezpečných situacích zasahovat brankář Sklenář, který již za svá záda žádný gól nepustil. Srovnat mohl po obrovské šanci J. Hubka, ale z malého vápna přestřelil branku.  Zodpovědnost na sebe musel tak vzít jeho bratr R. Hubka ml., který do branky dopravil soupeřovým brankářem vyražený míč a srovnal tak na 1:1.Tomu předcházela dělovka  navrátilce T. Sklenáře, který dal touto střelou zavzpomínat na časy, kdy se ho hostující brankáři báli :). Další gól se ani jednomu ze soupeřů vsítit nepodařilo a tak zápas skončil zaslouženou remízou 1:1.

SK HUDLICE - Karlštejn  1 : 1   (0:1)

Rozhodčí: Sekerka

Góly: 76. R. Hubka ml.

SK HUDLICE: Sklenář  – Kočí, Havlíček, Urban, T. Sklenář  –  Pagač, Křivohlavý, Jarolímek, Lhotka –   Svoboda K. (62. Hubka R. ml.), J. Hubka (86. Klekner)