Jdi na obsah Jdi na menu

Klub turistů v Karlštejně

14. 9. 2009

Cestou k dalšímu mistrovskému zápasu potkávali hudličtí fotbalisté spousty turistů, kteří měli stejný cíl jako oni, a tím byl Karlštejn. Na parkovišti ale turisté zamířili na světoznámý hrad a fotbalisté bohužel  k nedalekému pěkně upravenému hřišti, kde nastupuje místní jedenáctka.

K tomu, aby si náhodný kolemjdoucí nespletl hudlické hráče s obdivovateli památek sloužily zejména modro-bílé dresy, protože jinak by se rozdíl hledal asi těžko. Obrana nebránila, útok neútočil, brankář nechytal... Během poločasu tak nasázeli domácí hostům 3 góly, a to ještě neproměnili všechny své šance. Hudlice se na gólovou odpověď do poločasu nezmohly i přes dvě relativně slibné příležitosti.

Do druhého poločasu provedl trenér změny v sestavě, ale ani ty se neosvědčily. Krátce po jeho zahájení padl čtvrtý gól do hudlické sítě a o zápasu bylo definitivně rozhodnuto. Do konce utkání pak  Karlštejn vsítil díky nepřesnosti v koncovce a brankáři Zímovi už jen jediný gól  a když Hudlice neproměnily ani penaltu, zrodil se ne moc lichotivý výsledek 5:0 pro domácí.  A tak zatímco turisté vracející se z hradu chodili na parkoviště s úsměvem, turisté ze hřiště nikoliv.

Vzhledem k neúčasti fotoreportérky na zápase fotogalerie tentokrát nebude.

Karlštejn - HUDLICE  5 : 0  (3:0)

Rozhodčí: Závora

SK HUDLICE: Zíma - Havlíček, Vostárek, Dvořák (46. Klekner), Stuna – Olšiak J. (69. Svoboda J.), Křivohlavý, Hubka R. st., Jarolímek – Svoboda K.,  Hubka R. ml.