Jdi na obsah Jdi na menu

Herní trápení ve Všeradicích

26. 10. 2010

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždělo mužstvo Hudlic na hřiště Všeradic. Tento nepříliš oblíbený soupeř ztrácel před utkáním na hudlické fotbalisty 2 body a tak se dala očekávat vyrovnaná bitva o body. Hudlicům opět chyběl na trávníku zraněný běhavý záložník M. Pagač, který ovšem přijel spoluhráče alespoň povzbudit jako divák. Ještě před výkopem však přišla další rána pro Hudlice - další klíčový hráč J. Richter si v minulém utkání lehce natáhl sval a při rozcvičení se zjistilo, že toto zranění bude vážnějšího charakteru než se zdálo a tak do zápasu ani nezasáhl. Hudličtí tedy nastoupili v malinko pozměněné sestavě a především bez dvou klíčových záložníků. Samotný zápas pak začali hudličtí téměř bez pohybu a bojovnosti, což se jim brzy vymstilo v podobě vedoucího gólu Všeradic. Tento moment ale hudlické hráče moc nenakopl a více ze hry měli domácí, především pak dominovali ve středu hřiště. Paradoxně se ale Hudlice dočkali vyrovnání. Z trestného kopu ze zhruba dvaceti metrů se prosadil K. Svoboda, když si jeho střelu srazili hráči ve zdi do vlastní branky. Do kabin se tedy šlo za vyrovnaného stavu 1:1.

Druhý poločas začal v duchu průběhu toho prvního. Všeradice měli více ze hry a i když si vyložené šance nevytvářeli, netrpělivě čekali na svoji příležitost. Ta přišla v polovině druhého poločasu, když zaváhal hudlický obránce a svou chybu napravil pouze faulem na domácího útočníka. Bohužel se tak odehrálo v pokutovém území a tak se kopala penalta. Brankář V. Sklenář sice vystihl směr, ale na míč nedosáhl a tak domácí opět vedli. Na tuto situaci zareagoval trenér J. Jirota stažením obránce, vysunul V. Kočího do středu zálohy a na místo stopera poslal hráče z lavičky. Hra Hudlic se tímto viditelně zvedla a Všeradice se také dostávali chvílemi pod tlak. Bohužel ani střela Kočího, ani střela J. Hubky góly neskončila a tak udeřilo na druhé straně. Trestný kop z rohu pokutového území zakroutil 10 minut před koncem domácí hráč přesně do šibenice Sklenářovi branky a domácí tak šťastně vstřelili gól na 3:1 a pojistili si tak výsledek. Hudličtí se již z tohoto gólu nevzpamatovali a odjeli tedy ze Všeradic bodově naprázdno.

A co se týče výkonu hlavního rozhodčího - nic nového pod sluncem! Každý ať si udělá obrázek sám...