Jdi na obsah Jdi na menu

Hattrick J. Hubky zaskočil Lužce

9. 11. 2009

V posledním domácím zápasu podzimní části sezony se hudličtí hráči představili proti Lužcům, kterým patřilo před zápasem v tabulce druhé místo. Po delší  době měl hudlický trenér k dispozici nejen 11 zdravých hráčů do pole, ale dokonce i tři střídající! I tak ale domácí mužstvo do zápasu vstupovalo s respektem, vzhledem k posílenému kádru hostů.

Již po několika minutách hry se mohlo měnit skóre. Hostující útočník prošel neatakován až do pokutového území Hudlic a po střetu s domácím obráncem se pískala penalta. Tu ale útočník Lužců trestuhodně zahodil, když zhruba o metr minul Sklenářovu bránu. Hudlice naopak svoji první velkou příležitost proměnily a získaly vedení na svou stranu. Situace vznikla tak, že míč putoval po zajímavé trase Hubka R st. – Hubka R. – Hubka J., kdy posledně jmenovaný rozvlnil síť hostujícího týmu. Po tomto gólu byly k vidění na obou stranách slibné příležitosti, ale další gól opět přidal Hubka J., který si ve vápně zpracoval míč a přes stínujícího obránce klasickým bodlem prostřelil po zemi vysokého brankáře Lužců. Do konce poločasu ještě předvedl pěkný zákrok domácí brankář, který uchránil pro Hudlice slibný poločasový výsledek 2:0.

Do začátku druhého poločasu opět vstoupil lépe hostující tým, podporovaný svou početnou a hlučnou skupinou příznivců. Své šance ale opět prohospodařil a tak přišel trest v podobě pokutového kopu, který následoval po stažení Hubky J. Sám faulovaný hráč penaltu se štěstím proměnil a završil tím tak svůj první hattrick v sezoně. Od této chvíle bylo po fotbale, protože  hostující tým neunesl nepříznivý výsledek a několik nepřesností rozhodčího a z fotbalového týmu se změnil na diskusní kroužek, který v rozkouskované hře dostával jednu žlutou kartu za druhou kvůli nemístnému řečnění. Do konce zápasu pak rozhodčí stihl vyloučit hostům dva hráče . Aby toho pro Lužce nebylo málo, inkasovali ještě dvakrát z kopačky Svobody J., který tak svými trefami stanovil konečný výsledek 5:0 pro domácí.

SK HUDLICE – Lužce   5 : 0   (2:0)

Rozhodčí: Ducký

Góly: 19.,  35., 51. Hubka J., 68., 84. Svoboda J.

SK HUDLICE: Sklenář – Kočí, Havlíček, Urban, Stuna  –  Pagač, Křivohlavý, Hubka R. st. (70. Veselý), Lhotka –   Hubka J (85. Zíma), Hubka R. (43. Svoboda J.)