Jdi na obsah Jdi na menu

Dva góly Průši rozhodly

3. 5. 2009

Dalším soupeřem hudlických fotbalistů bylo družstvo Srbska, které se potácí ve spodních patrech tabulky. Kdo by čekal, že vzhledem k postavení tohoto mužstva v tabulce  přijel soupeř s respektem, mýlil by se. Od začátku utkání to byl právě hostující tým, který se tlačil do útoku a mohl dokonce jít i velmi brzy do vedení. Hudlice zachránila buď zbrklost útočníků soupeře nebo brankář Sklenář. Poté co se Hudlice vzpamatovaly z úvodního tlaku soupeře, se začalo více hrát na polovině Srbska. Zhruba po půlhodině hry Průša převzal míč před pokutovým územím soupeře, obešel protihráče a prostřelil bezmocného brankáře - 1:0. Další chvíle tohoto hráče přišla před koncem prvního poločasu, kdy vsítil po spolupráci s Havlíčkem svůj druhý gól.

Ve druhém poločase obraz hry vypadal tak, že Hudlice spíše bránily výsledek a hostující hráči se snažili výsledek zkorigovat, což se jim ale nepovedlo. Za zmínku jistě ale stojí situace, kdy Průša odmítl hattrick. Ten se řítil sám na hostujícího brankáře, ale pokus o jeho přehození mu nevyšel.  Po této akci byl brankář oprávněně vyloučen, neboť zahrál rukou mimo pokutové území a proti oslabenému soupeři si Hudlice výsledek s přehledem pohlídaly.

VIDEO -  Gól na 2:0

Jedná se o unikátní záběr, kde střelec není ani jednou v záběru :) Poslechněte  si též odborný komentář na téma borovice, praváci a leváci. :)

HUDLICE - Srbsko   2 : 0

Branka domácích: 28. + 40. Průša

SK HUDLICE: Sklenář - Kočí, Havlíček, Sedlák , Vostárek - Lhotka, Průša , Hubka J., Kolář - Urban (77. Hubka R. ml), Kasseckert (88. Klekner)