Jdi na obsah Jdi na menu

11 gólů do sítě oslabeného soupeře

25. 5. 2010

Po nepovedeném zápase v Hýskově čekal hudlické hráče další domácí souboj, tentokrát proti předposlednímu celku tabulky, kterým bylo Srbsko. Vzhledem k tomu, že hosté hrají o záchranu, čekal se bojovný zápas, do kterého dá Srbsko  všechno. V Srbsku si ale boj o záchranu představují jinak, a tak do Hudlic dorazilo pouze 8 hráčů !

Zápas proti osmičce statečných byl celkem "o ničem". Hudlice podvědomě ze začátku soupeře podcenily a  začaly hrát na půl plynu. I tak se postupem času začaly dostávat do šancí a bylo jen otázkou času, kdy nasází soupeři větší počet branek. Hrálo se na jednu bránu, hudlický brankář Sklenář si mohl klidně číst noviny.  Do konce poločasu se povedlo skórovat pětkrát a ve druhé půli se podařilo nakonec dát ještě o gól více, a tak utkání po jednoznačném průbehu skončilo 11:0 pro domácí.

Na jednu stranu je ostuda, že soupeř přijel pouze s 8 hráči, ale na druhou stranu zaslouží uznání ti co dorazili, že zápas dokončili  a nenahráli "zranění" dvou hráčů, aby se zápas ukončil, jak by to udělala asi většina týmů.

SK HUDLICE - Srbsko   11 : 0   (5:0)

SK HUDLICE: Sklenář -  Kočí, Vostárek, Dvořák, Sklenář (46. Bergman) - Lhotka, Jarolímek, Křivohlavý, Pagač (67. Klekner) - Svoboda, Hubka J. (46. Olšiak)

Rozhodčí: Pos ml.

Góly: 4x Svoboda, 2x Olšiak, 2x Křivohlavý, Pagač,  Lhotka, Klekner